İzolasyon Sistemlerinde İzmir’in öncü firması Forbes Decor 1995 yılından beri İzolasyon işlerinde Profesyonel ekibi ile uygun çözümler sunar.
İnsan tabiatı hangi devirde ve nerede olura olsun uğultu ve gürültüyü hiçbir zaman uzun süreli kaldıramaz, yorucu ve sinir bozucu olur.

Üstelik ruh sağlığını da olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle uzun süre gürültüye maruz kalmamak ve yüksek sesli ortamlardan uzak durmak, insan sağlığı yönünden önemli ve faydalıdır. Ancak günümüz şartlarında bu pek de mümkün olmamaktadır çünkü, kalabalıklar bir yana teknolojinin getirdiği ses sistemleri başta olmak üzere otomasyon yürüyen her işi kendi alanında ayrı bir ses kirliliği ve uğultu oluşturmaktadır. Çevrede özellikle yaz günleri olan düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonları da unutmamalı tabi. Bir de aynı gürültüye; düğün salonunun, gürültülü çalışan iş yerlerinin ve buna benzer yapıların alt katında yada üstünde oturan kişilerin sürekli maruz kalması var tabi işte bu en vahimi ve bir an önce çözülmesi gereken bir sorundur. Bunu da n iyi yeni nesil ses izolasyon sistemleri sağlar.
Yapıların duvarlarının arasına yada döşemelerin altına, bu uygulama için özel üretilen malzemelerle dışarıdan yada binadan gelen gürültülerin en azından yarısından kurtulmak mümkün olmaktadır. Sesin özellikleri nedeni ile ses ne yazık ki yok edilememekte ama azami seviyede yok edilmektedir. Ancak disko, bar, düğün salonu gibi alanlarda ekstra izolasyon için; panel, engel yada duvar yapımı çıkan sesi oldukça düşük seviyeye çekmede ve tutmada iyi bir performans sergilemektedir. Bizzat kendimizin veya ailemizin gürültüden kurtulması yada sahip olduğumuz ses sistemleri, gürültülü mekanlar nedeni ile çevremizde olanları rahatsız etmemek adına Ses İzolasyonu Yöntemi oldukça gereklidir. Bunu da firma olarak biz üstleniyoruz. Ses İzolasyon Firmaları içerisinde uzun yıllardır hizmet veren kaliteli kuruluşlardan olan, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her türlü izolasyon çözümlerini başarı ile uygulayan şirketimiz, Ses izolasyon Uygulama alanında mükemmel sonuçlar ortaya koymaktadır.

ses_izolasyonu_izmir

ses_izolasyonu

 

Yazar Hakkında